0 332 352 55 18

Şura Hac Malzemeleri - Kurumsal1984 yılında Şura Kasetçilik ünvanıyla çalışma hayatına başlayan şirketimiz.1993 yılında Şura Kasetçilik Ve Hac Malzemeleri LTD.ŞTİ. olarak devam etmiştir. Aynı yıl Türkiye’nin %65’ine,ürettiği ve pazarlamasını yaptığı malların servis hizmetini başlattı.1994 yılında plastik (tesbih,boncuk...) üretimine başlamıştır.2001 yılında ise Şura Takke üretimini başlattı.Şirketimiz Suudi Arabistan başta olmak üzere 4 ayrı ülkeye ihracaatını yapmaktadır. Şura Hac Malzemeleri iki katlı olup 1. katta perakende satış 2. katta ise toptan satışlarıyla müşterilerine hizmet etmektedir.

Faaliyet Konularımız

Şirketimiz; Tesbih,takke,seccade,eşarp,yüzük,bilezik,esans,zemzem takımı, kına, misvak, sürme, buhur, zemzem, hurma, battaniye, saatler, gümüş takılar, gümüş levhalar, bakır levhalar, ahşap levhalar, çanta,tepsi, termos, oyuncak, ihram, bay bayan elbiseler,terlik,ayakkabı,şalvar,gömlek,cübbe,sarık,kefen takımı,mimber örtüsü,tabut örtüsü,kuran-ı kerim,cam hediyelikler ve birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır.

Hedeflerimiz

Kurumların müşteri odaklı stratejisinin müşteri temas noktalarındaki tüm çalışanlar tarafından benimsenmesinin önemi artık kurumların performansını etkileyen en önemli faktörlerden biri olmaktadır.
ŞURA olararak kurumumuzun geleceği açısından müşteri memnuniyetine bağlı müşteri sadakati, bizleri rekabette öne geçirecek en önemli unsurlar arasında yer almaktadır . Bu sebeplede zamanımızın büyük bir bölümünü, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek ve karşılamak ve de müşteri sadakatini yükseltmek için harcarız. Sunduğumuz ürün ve hizmetler, satış sonrası ilişki ve desteği gerektirdiğinden, müşterilerimiz bizi "iş ortağı" olarak görmelidir. Bu da, bizimle yaptıkları işlerden tam anlamıyla memnun kalmalarına bağlıdır

Misyonumuz

Şirketimiz müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. İşletme içerisinde,dayanışma,güleryüz,takım ruhu,sürekli gelişime inanmış ve kaliteye odaklanmış bir kuruluştur.Aynı zamanda iş etiğine önem veren dürüst bir işletme davranışı sergilemeyi görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Türkiye’de kendi sektöründe üst sıraları hedeflemek. Ürettiği mallar konusunda uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile üretim yapmak.Sektörde örnek gösterilen güçlü bir bölgesel zincir olmaktır.